a Twój Dzień- sprawię, że będzie naprawdę wyjątkowy... .

MAKIJAŻ

ślubny i wieczorowy

Opanowanie sztuki makijażu umożliwia tworzenie zjawiskowych metamorfoz – i po to jestem. Zadbam o to, by makijaż uczynił każdą z Was niepowtarzalnie piękną.

 

Makijaż ślubny

Najważniejszy dzień w życiu każdej kobiety wymaga specjalnej stylizacji makijażowej. Zawsze dokładam wszelkich starań, by makijaż ślubny był trwały i spójny z całym wizerunkiem panny młodej. Z tego powodu pracuję tylko na najlepszych kosmetykach, a  rozpoczęcie każdej pracy poprzedzam rozmową na temat Twoich potrzeb. Wspólnie tworzymy końcową wizję, uwzględniając wygląd sukni, fryzurę oraz typ Twojej urody.

 

Niezawodna trwałość

Składają się na nią zaufane produkty kosmetyczne, moje sprawdzone metody pracy oraz stan Twojej cery. O jakość dwóch pierwszych zadbam ja, natomiast Ty postaraj się, by Twoja cera była odpowiednio wypielęgnowana . Gwarantuje Ci, że razem osiągniemy najlepsze efekty!

Ważnym elementem przygotowań ślubnych jest także makijaż próbny. Warto go wykonać, ponieważ pozwoli nam wspólnie popracować nad Twoimi oczekiwaniami oraz sprawdzić, w czym będziesz wyglądała i czuła się najlepiej.

 

Makijaż okolicznościowy

Każdą kreację na wielkie wyjście możesz dopełnić oraz ozdobić makijażem. Niezależnie od okazji pomogę Ci poczuć się wyjątkowo! Jeśli masz konkretny pomysł na makijaż, postaram się sprostać Twoim oczekiwaniom. Jeśli nie – w profesjonalny sposób udzielę porady dotyczącej Twojej metamorfozy.

 

Makijaż wieczorowy

To rodzaj makijażu okolicznościowego, ale dostosowany do konkretnej pory dnia. Zazwyczaj jest bardziej wyrazisty i mocniejszy ze względu na sztuczne oświetlenie, które może pochłaniać kolory. W tym wypadku możemy pozwolić sobie na więcej szaleństwa i ekstrawagancji. Oczywiście – najważniejsze są Twoje potrzeby i oczekiwania, więc zawsze możesz liczyć na indywidualne podejście!

 

OPINIE

 

"GORĄCO POLECAM! Właściwa osoba na właściwym miejscu ! Makijaże spod pędzelka Ady to talent i profesjonalizm w jednym! Słucha i bierze pod uwagę oczekiwania klientki, a także sama proponuje modne i śliczne inspiracje. Atmosfera wyśmienita-przy każdym spotkaniu dużo śmiechu. Nie raz miałam okazję reprezentować umiejętności Ady i z chęcią zrobię to po raz kolejny! Oceniam na 10/10! "

MARTA C.

All rights reserved Adrianna Klatt | Designed by Brigatta.pl

a Twój Dzień- sprawię, że będzie naprawdę wyjątkowy... .
a Twój Dzień- sprawię, że będzie naprawdę wyjątkowy... .
a Twój Dzień- sprawię, że będzie naprawdę wyjątkowy... .
a Twój Dzień- sprawię, że będzie naprawdę wyjątkowy... .